unnamed1jpg

Od stycznia 2020 roku poszerzyliśmy ofertę wynajmu o samochody ciężarowe i naczepy z OC sprawcy

 - po więcej informacji proszę o kontakt pod numerem telefonu 730904703.


POSIADAMY DO WYNAJMU SAMOCHODY OSOBOWE TJ:

1. SKODA OCTAVIA KOMBI 1,4 TSI 2016 r.                        200 zł/doba 

2. SKODA RAPID SEDAN ACTIVE 1,4 TSI 2017 r.    150 zł/doba  

3. SKODA RAPID SEDAN ACTIVE 1,2 TSI 2016 r.    150 zł/doba    
      
4. SKODA FABIA KOMBI 1,2 2007 r.           120 zł/doba   

5. FORD FOCUS KOMBI 1,6 2006 r.           120 zł/doba  

Podane ceny są cenami netto.
Zdjęcia samochodów można zobaczyć również w zakładce galeria.


W celu wynajęcia samochodu jako osoba prywatna bądź firma konieczne jest zarezerwowanie samochodu. Rezerwacji można dokonać dzwoniąc pod numer telefonu - 517 613 104. 


Istnieje możliwość podstawienia samochodu do miejsca wskazanego przez klienta np. hotelu, lotniska. - cena za usługę do uzgodnienia, uzależniona od ilości kilometrów od bazy.

Osoba wynajmująca musi posiadać ważny dowód osobisty, prawo jazdy oraz kartę kredytową. Na karcie kredytowej zostaję założona blokada w kwocie 1500 zł. Jeżeli wynajęty pojazd zostanie zwrócony z nowymi uszkodzeniami (powstałymi podczas wynajmu) Wypożyczający obciąży Pożyczającego kwotą udziału własnego w szkodzie 1500 zł. Wynajmujemy również samochody zastępcze osobom poszkodowanym.


SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Z OC SPRAWCY ZA DARMO


MIAŁEŚ WYPADEK? KOLIZJĘ? KTOŚ USZKODZIŁ TWOJE AUTO? ZOSTAŁEŚ POZBAWIONY SAMOCHODU?

Dobrze trafiłeś! Masz prawo do wynajęcia pojazdu zastępczego na koszt ubezpieczyciela z OC sprawcy od chwili zdarzenia do momentu naprawy Twojego auta lub wypłaty odszkodowania (w przypadku szkody całkowitej) przez firmę ubezpieczeniową.

Auto zastępcze udostępniamy osobie poszkodowanej, która z powodu uszkodzenia własnego pojazdu nie może korzystać z niego korzystać w dotychczasowy sposób.
Całość wynajmu regulowana będzie bezpośrednio z polisy OC sprawcy.
Poszkodowany może wynająć w naszej firmie zastępczy środek transportu bez względu na to czy uszkodzony samochód wykorzystywany był do prowadzenia działalności gospodarczej czy też służył do celów prywatnych.

JAK UZYSKAĆ AUTO ZASTĘPCZE?

Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z odzyskaniem środków z OC sprawcy wypadku. Do dyspozycji Klientów oddajemy szeroką gamę nowych i bogato wyposażonych samochodów, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort zarówno w jeździe miejskiej jak i na dalekich trasach. Wszystkie samochody są ubezpieczone w pełnym pakiecie OC, AC, NNW z 24 godzinnym Assistance.


Wynajem samochodów osobowych * BEZ LIMITU KILOMETRÓW Posiadamy w ofercie następujące modele: 1. SKODA OCTAVIA KOMBI 1,4 TSI 2. SKODA RAPID SEDAN ACTIVE 1,2 3. SKODA ROOMSTER 1,4 4. SKODA FABIA II KOMBI 1,2 5. SEAT ALTEA 1,6 6. FORD FOCUS KOMBI 1,6 7. OPEL ASTRA KOMBI 1,6