Prowadzimy kompleksową likwidacją szkód od momentu powstania, aż do całkowitego usunięcia jej skutków.

      NIE POBIERAMY OPŁAT ANI PROWIZJI za pomoc w likwidacji szkody.


Zajmujemy się pełną obsługą prawno - finansową zaistniałej szkody. Reprezentujemy Poszkodowanego w procesie likwidacji szkody komunikacyjnej oraz osobowej.


Możesz zlecić nam:

  • holowanie

  • naprawę pojazdu,

  • wynająć auto zastępcze (od samochodu osobowego po ciągniki siodłowe)

    Wszystko bezgotówkowo.

Reprezentujemy Państwa zarówno na etapie postępowania likwidacyjnego jak i w procesie sądowym. Współpracujemy z warsztatami naprawczymi, niezależnymi rzeczoznawcami, biegłymi sądowymi oraz prawnikami. Załatwimy w Twoim imieniu wszystkie formalności związane z likwidacją szkody, a Ty nie będziesz tracił swojego czasu.


Skontaktuj się z nami w sprawie kompleksowej likwidacji szkody pod numerem tel: 517613104


Poznaj ABC poszkodowanego!
1. Twój samochód jest unieruchomiony lub ma potłuczone reflektory. Pamiętaj przysługuje Ci pomoc drogowa i auto zastępcze niezależnie czy posiadasz pakiet AC lub Assistance. Jako poszkodowany wszystko masz za darmo!
2. Masz 7 dni roboczych aby zgłosić szkodę u ubezpieczyciela sprawcy! Ubezpieczyciel ma kolejne 3 dni na umówienie rzeczoznawcy i zrobienie wyceny szkody Twojego samochodu! ZADZWOŃ POMOŻEMY CI TO ZORGANIZOWAĆ!
3. Od dnia zdarzenia przysługuje Ci samochód zastępczy. Samochodem zastępczym możesz jeździć do dnia likwidacji szkody! Nie ważne co mówi ubezpieczyciel, nie daj się oszukać! Auto zastępcze należy się zarówno osobom prywatnym jak i firmom.
4. Naprawa samochodu może odbyć się na kosztorys i wówczas otrzymasz pieniądze na konto, a auto zastępcze na technologiczny czas naprawy lub poprzez naprawę bezgotówkową i to warsztat zajmie się wszystkimi formalnościami i wyceną szkody. A auto zastępcze na rzeczywisty czas naprawy.
DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE!